Patch, SC/PC-SC/PC, 3 m

Patch, SC/PC-SC/PC, 3 m

Artikelnr: 8-3A77-030-E Kategorier: ,

Beskrivning

Patchkabel, SC/PC-SC/PC, SM, 3 m, gul
SC/PC-kontakter enligt IEC 61 754-4
Singelmode fiber enligt ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2
Kvalitet enligt IEC 61755-1 klass C2
CWDM och DWDM-klar, testad på 1310, 1550 och 1625 nm
2.0 mm 1-fiber, gul
Brandhämmande och halogenfri kabel

Mer information

Fibertyp

Kontakt 1

Kontakt 2

Meter

Varumärke

Kabel

Fiber

Kategori

IL

RL

Datablad

preloader