Patch, LC/PC-LC/PC, SM, 4 m,

Patch, LC/PC-LC/PC, SM, 4 m,

Artikelnr: 8-3BLL-040-E Kategorier: ,

Beskrivning

Patchkabel, LC/PC-LC/PC, SM, 4 m, gul
LC/PC-kontakter enligt IEC 61 754-20
Singelmode fiber enligt ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2
Kvalitet enligt IEC 61755-1 klass C2
CWDM och DWDM-klar, testad på 1310, 1550 och 1625 nm
2.0 mm kabel för hög packningstäthet i ODF
Gul brandhämmande och halogenfri kabel

Ytterligare information

Fibertyp

Kontakt 1

Kontakt 2

Meter

Varumärke

Kabel

Fiber

Kategori

IL

RL

Datablad

preloader