FP65, 24 SC/PC, fibersv, 9/OS2

ODF bestyckad med 24 SC/PC fibersvansar singelmode PC (blå). 1U (HE).

Artikelnr: FP65-24SSC Kategorier: ,

Beskrivning

ODF bestyckas med 24 SC/PC fibersvansar. Plats med upp till 48 SC/PC kontakter. Hål för mellanstycken som inte används är försedda med blindpluggar. 1U (HE).
Singelmode PC (blå).
Böjbeständig singelmode fiber iht ITU-T G.657A1. Kvalitet iht IEC 61755-1 klass C2 (tap <0.5 dB, reflekterad effekt <-45 dB).

Mer information

Storlek

Fibertyp

Kontakt 1

Varumärke

Fiber

Kategori

Datablad

preloader