FP65, 24 SC/APC, fibersv, 9/OS2

ODF bestyckad med 24SC/APC fibersvansar singelmode APC (grön). 1U (HE).

Artikelnr: FP65-24APC8 Kategorier: ,

Beskrivning

ODF bestyckas med 24 SC/APC fibersvansar. Plats med upp till 48 SC/APC kontakter. Hål för mellanstycken som inte används är försedda med blindpluggar. 1U (HE).
Singelmode APC (grön).
Böjbeständig singelmode fiber iht ITU-T G.657A1. Kvalitet iht IEC 61755-1 klass C1 (tap <0.5 dB, reflekterad dämpning <-60 dB).

Mer information

Storlek

Fibertyp

Kontakt 1

Varumärke

Fiber

Kategori

Datablad

preloader