FP65, 12 SC/APC,fibersv, 9/OS2

ODF bestyckad med 12 SC/APC fibersvansar singelmode APC (grön). 1U (HE).

Artikelnr: FP65-12APC8 Kategorier: ,

Beskrivning

ODF bestyckad med 12 SC/APC fibersvansar. Plats med upp till 48 SC/APC kontakter. Hål för mellanstycken som inte används är försedda med blindpluggar. 1U (HE).
Singelmode APC (grön).
Böjbeständig singelmode fiber iht ITU-T G.657A1. Kvalitet iht IEC 61755-1 klass C1 (dämpning <0.5 dB, reflekterad effekt <-60 dB).

Mer information

Storlek

Fibertyp

Kontakt 1

Varumärke

Fiber

Kategori

Datablad

preloader