Fibersvans, SC/PC, SM, 1.5 m

19,00 kr

Artikelnr: 8-3870-015-E Kategorier: ,

Beskrivning

Fibersvans, SC/PC, 9/OS2/900, 1.5 m, gul
SC/PC-kontakt enligt IEC 61 754-4
Singelmode fiber enligt ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2
Kvalitet enligt IEC 61755-1 klasse C2
Gul kabel
0.9 mm kabel for skarvning i ODF
Fast sekundärskydd (100 mm skalningslängd)

Mer information

Fibertyp

Kontakt 1

Varumärke

Kabel

Fiber

Kategori

IL

RL

Böjradie

Datablad

preloader