Fibersvans, SC, 62.5/OM1, 1.5m

24,00 kr

Artikelnr: 8-7870-015-E Kategorier: ,

Beskrivning

Fibersvans, SC, 62.5/OM1/900, 1.5 m, grå
SC/PC-kontakt enligt IEC 61 754-4
Multimode 62.5/125 µm fiber enligt EN 50173-1 OM1
Grå kabel
0.9 mm kabel för skarvning i ODF
Fast sekundärskydd (100 mm skalningslängd)

Mer information

Fibertyp

Kontakt 1

Varumärke

Kabel

Fiber

Kategori

IL

Böjradie

Datablad

preloader